Search

Визначено основні завдання колективу на новий навчальний рік

Засідання педагогічної ради

Визначено основні завдання колективу

на новий навчальний рік

Проведено перше в новому навчальному році засідання педагогічної ради коледжу.

Обговорено наступні питання порядку денного:

 1. Основні завдання колективу коледжу по удосконаленню роботи з організації освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році;
 2. Про склад організаційно-методичних та дорадчих органів коледжу;
 3. Про затвердження «Положення про організацію освітнього процесу у Відокремленому структурному підрозділі «Заліщицький фаховий коледж імені Є.Храпливого НУБіП України»;
 4. Затвердження організаційно-плануючої документації на 2023-2024 навчальний рік: планів роботи педради, методичної ради, виховної роботи, планів роботи відділень, робочих навчальних планів.

Борис Павлюк, директор коледжу, проаналізував основні завдання колективу коледжу по удосконаленню роботи з організації освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році. План роботи ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є.Храпливого НУБіП України» на 2023-2024 навчальний рік та реалізації програми «Голосіївська ініціатива – 2025» на 2023-2024 рік, який був охарактеризований Борисом Степановичем, передбачає виконання змістовних заходів, які відображені в таких розділах:

 1. Навчальна робота;
 2. Навчально-методична робота;
 3. Розвиток матеріально-технічної бази;
 4. Кадрове забезпечення;
 5. Пошуково-дослідницька та інноваційна діяльність;
 6. Виховна робота;
 7. Міжнародна діяльність;
 8. Інформаційне забезпечення, обладнання мультимедійних аудиторій, створення класів для дистанційної освіти, комп'ютеризація бібліотеки;
 9. Соціально-побутова діяльність;
 10. Фінансово-економічна діяльність;
 11. Господарська діяльність;
 12. Основні організаційні заходи.

Михайло Сопилюк, заступник директора з навчальної роботи, повідомив про пропонований склад організаційно-методичних та дорадчих органів коледжу:

 • Педагогічної ради;
 • Адміністративної ради;
 • Атестаційної комісії;
 • Конкурсно-кадрової комісії;
 • Методичної ради;
 • Навчально-методичних рад відділень;
 • Рейтингової комісії;
 • Стипендіальної комісії.

Михайло Васильович проінформував учасників засідання педагогічної ради про закріплення лаборантів за навчальними кабінетами та лабораторіями.

Михайло Сопилюк ознайомив учасників засідання педради з «Положенням про організацію освітнього процесу у Відокремленому структурному підрозділі «Заліщицький фаховий коледж імені Є.Храпливого НУБіП України».

В ході засідання педагогічної ради було затверджено організаційно-плануючу документацію на 2023-2024 навчальний рік:

 • План засідань педагогічної ради;
 • План засідань методичної ради (інформував Михайло Сопилюк)

 • План виховної роботи (інформувала Ольга Юрійчук, голова методоб'єднання кураторів груп);

 • Плани роботи відділень (інформували завідувачі відділень Роман Андрусик –технологічного, та Лариса Стрільчук – економічного);

Наталія Хомів, методист по роботі зі студентами заочної форми навчання, інформувала про зміни в графіку освітнього процесу заочної форми навчання, а Михайло Сопилюк – із змінами в основному Положенні про організацію освітнього процесу. Михайло Васильович повідомив про складення єдиного графіка освітнього процесу коледжу.

З обговорюваних питань були прийняті відповідні рішення.

Юрій ВІЙТИК

 

: