Search

Дистанційне навчання

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ

Дистанційне навчання


Для забезпечення online-навчання студентів і створення єдиного інформаційного середовища навчального закладу, педагогічні працівники та адміністрація ВСП Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України використовують корпоративний пакет сервісів Google Workspace for Education, зокрема хмарно-орієнтовану платформу Google Classroom.

Вхід до системи


АЛГОРИТМ

дій у разі виникнення перебоїв у електропостачанні та інших надзвичайних ситуацій в м. Заліщики та Україні 

Алгоритм дій Студенти на очному навчанні Студенти на дистанційному навчанні
Основний алгоритм Лекції за розкладом відбуваються у онлайн-форматі з використанням платформи Google Meet, практичні завдання, завдання до семінарських занять, проміжні контролі та самостійна робота організовуються викладачами під час онлайн-зустрічей зі студентами, а також публікуються засобами електронних навчальних курсів в системі Google Classroom; проведення екзаменів згідно розкладу за традиційною процедурою складання семестрових екзаменів (у разі очного навчання) або засобами Google Workspace та навчального онлайн-сервісу Classtime (у разі змішаного та дистанційного формату). Заняття за розкладом відбуваються у онлайн-форматі з використанням платформи Google Meet, практичні завдання, завдання до семінарських занять, проміжні контролі та самостійна робота організовуються засобами електронних навчальних курсів в системі Google Classroom і навчального онлайн-сервісу Classtime.
Резервний алгоритм Конспект лекцій разом із завданнями для семінарських чи практичних занять заздалегідь публікуються в навчальних курсах дисциплін системи Google Classroom; додатково на індивідуальних YouTube-каналах, особистих блогах і порталах викладача можуть розміщуватись відеозаписи лекцій та демонстраційні записи для лабораторних і практичних робіт. Контроль за виконанням завдань здійснюється у паперовій формі (очний формат) під час занять, а також засобами електронного журналу системи Google Classroom та додатково результати оцінювання можуть бути опубліковані студентам в комунікаційних групах\каналах Viber чи Telegram. Конспект лекцій разом із завданнями для семінарських чи практичних занять заздалегідь публікуються в навчальних курсах дисциплін системи Google Classroom; додатково на індивідуальних YouTube-каналах, особистих блогах і порталах викладача можуть розміщуватись відеозаписи лекцій та демонстраційні записи для лабораторних і практичних робіт. Контроль за виконанням завдань здійснюється в електронному журналі системи Google Classroom.

Положення про організацію дистанційного навчання

: