Search

Спортивний комплекс

Спортивний комплекс


В навчальному закладі є сучасна спортивна база, яка відповідає всім вимогам для занять фізичного культурою та спортом: спортивний зал, зали для атлетичної гімнастики та настільного тенісу, кабінет для теоретичної підготовки і занять із шахів та шашок, футбольне поле, легкоатлетичне спортивне ядро з біговими доріжками, сектор для стрибків у довжину, спортивні споруди з гімнастичним обладнанням, смуга перешкод та інші споруди. Наявна спортивна база коледжу є однією з кращих серед закладів фахової перед вищої освіти Івано - Франківської, Чернівецької та Тернопільської областей.

Функціонують 7 збірних команд з таких видів спорту: легка атлетика, волейбол (дівчата), волейбол (хлопці), міні-футбол, гирьовий спорт, атлетична гімнастика, кульова стрільба. В спортивних секціях займаються 214 студентів. У тренажерних залах займаються понад 70 студентів.

Спортивний зал — 540 м2.

Стадіон — 4480 м2.

Спортивний майданчик — 8400 м2.

У ці тривожні часи, коли на значній території України війна, викладачі фізичного виховання мають на меті дати студентам знання та відповідні практичні навички з фізичної культури, формувати у них переконання в тому, що турбота про своє здоров'я, фізичний розвиток і фізичну підготовленість є важливою справою суспільної значимості. Адже здоров`я – це головна цінність життя, найважливіший компонент людського щастя, одна із провідних умов успішного розвитку.

Фізичне виховання, як навчальна дисципліна, виконує важливу соціальну роль, сприяє підготовці висококваліфікованих спеціалістів, збереженню і зміцненню здоров`я студентів, підтриманню їх високої працездатності протягом усього періоду навчання, прищепленню навичок здорового способу життя і вихованню постійного інтересу та звичок до систематичних занять фізичною культурою і спортом.

У коледжі заняття фізичної культури і спорту проводять: Токарчук В. І. – керівник фізичного виховання, тренер з легкої атлетики, викладач – методист; Шипітка Б.І. – тренер з волейболу (дівчата), викладач-методист; Тимчук В.І. – тренер з волейболу (хлопці), викладач вищої категорії; Богуцький М.І. – тренер з футболу; Мамалига О.В. – тренер з настільного тенісу, Олійнич Р.О. – тренер з гирьового спорту, викладач.

Команди постійно беруть участь у змаганнях регіонального та всеукраїнського рівнів та здобувають призові місця. Зокрема : Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу (м. Ужгород), Всеукраїнські змагання з легкої атлетики (м. Чернівці), Всеукраїнські змагання з легкої атлетики (м. Івано – Франківськ). Першість області з легкоатлетичного кросу, першість області з міні-футболу, першість області з легкої атлетики.

 

Сформувати у студентів переконання, що спорт – це здоров`я, що він допомагає їм повірити в себе, загартовує особистість, якій прийдеться долати всі підводні рифи майбутнього життя – в цьому вбачають свій професійний, громадянський обов`язок викладачі фізичного виховання.


 Василь Токарчук, керівник фізичного виховання

: