Search

Спартакіаду ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого» відкрито

11 вересня розпочато спартакіаду Заліщицького агроколеджу. В програмі змагань між студентами є такі види спорту: легка атлетика, міні-футбол, гирьовий спорт, стрільба з пневматичної гвинтівки, баскетбол, дартс, бадмінтон, шахи, шашки, волейбол, настільний теніс, легкоатлетичний крос (весняний).

Першим етапом програми була Відкрита першість коледжу з легкої атлетики, де студенти і школярі розігрували призи у трьох видах програми: біг на 100 м, 1500 м, штовхання ядра. Найшвидшим спортсменом у бігу на 100 метрівці серед юнаків став студент 41-К групи Страмик Віталій, друге місце посів Салагуб Дмитро-Іван (32 група), третім Хруставка Владислав (15 група).

У дівчат перемогла Гладюк Наталія (24 група), другою була учениця Заліщицької ЗОШ №1 Марущак Діана, третя Фрасуняк Тетяна (15 група).

Найбільш витривалим у коледжі в бігу на 1500 м став Рабський Михайло - 32 група, який у складі збірної району посів друге місце в обласних змаганнях, другим фінішував Загайкевич Юрій - 24 група, третім Дем'янчук Іван - 24 група.

У дівчат впевнено перемогла чемпіонка України студентка 24 групи Теслюк Юлія, срібним призером стала Осадчук Таня (35 група), а бронзовим – Монастирська Христина (25 група).

У штовханні ядра не було рівних студенту 41 групи Раковіці Василю, друге місце у студента 33 групи Кузи Михайла, третє місце у молодого штовхальника Сороцького Романа 11 група.

У дівчат виграла Гладюк Наталія (24 група), другою була Паньків Ольга (14 група), третьою Лучик Ольга (15 група).

У командному заліку перемогла збірна команда 24 групи – 1007 очок. Другими в запеклій боротьбі стала команда 32 групи – 778 очок. Третє команда 15 групи - 762 очки.

Дирекція, профспілковий комітет, Рада фізичної культури Вітають переможців та призерів змагань.