Search

Відкриття Спартакіади

18 вересня в Заліщицькому агроколеджі було дано старт  спартакіаді з 10 видів спорту. І першим видом змагань стала «королева спорту» - легка атлетика. Студенти змагались у трьох видах програми:

- з бігу 100 м;

- 1500 м;

- штовхання ядра.

Переможцями та призерами стали в бігу на 100 м. серед юнаків І місце заняв Борис Василь 25 група, ІІ – Безушко Павло студент 36 групи, ІІІ – Безушко Петро студент 36 групи. В дівчат перемогу святкувала Шелеп Анастасія студентка 16 групи, ІІ зайняла Іщенко Вікторія студентка 11 групи, ІІІ місце посіла  також студентка 11 групи Жлуховська Руслана.

Вже декілька років поспіль в бігу на середні та довгі дистанції перемагає Українець Василь студент 202 С-А групи. Другим фінішував Качор Олег – 22 група, третім Мазур Олександр 28 група. У дівчат перемогу здобула Запотічна Марія- студентка 27 групи, срібло здобула Джус Тетяна- студентка 15 групи, бронзу отримала Мельник Діана- студентка 24 групи.

Найсильнішим у штовханні ядра був студент 26 групи Лесюк Тарас, друге місце посів Богоніс Андрій – 27 група і третім був Вітовський Андрій-студент 15 групи.

Серед дівчат змагання виграла Чекалюк Анастасія- студентка 16 групи, друге місце посіла Фартушинська Ірина 16 група.

У командному заліку І місце зайняла 16 група, ІІ місце  - 22 група, ІІІ місце – 14 група. Переможці змагань будуть нагороджені дирекцією коледжу на День студента.