Search

Спартакіада з легкої атлетики

125 річниці коледжу присвячується

У вівторок, 12 вересня, в Заліщицькому фаховому коледжі ім. Є.Храпливого відбулося відкриття Спартакіади. Цьогоріч вона була присвячена 125-річчю навчального закладу. Першим видом спортивних змагань стала королева спорту, легка атлетика. Під час урочистого відкриття з вітальним словом до учасників звернулися директор коледжу Борис Павлюк та заступник директора з виховної роботи Ігор Книш. Вони побажали учасникам змагань гарних спортивних результатів. Також висловили сподівання, що фізкультура і спорт стануть супутниками всього подальшого життя нинішніх юних спортсменів, адже вони є запорукою здорової нації як в фізичному, так і духовному плані, і комп'ютерні ігри, які «захоплюють» все більше  дозвілля молодого покоління, відійдуть на задній план.

До змагань були запрошені учні шкіл міста Заліщики .Учасники змагань брали участь у трьох видах програми: біг – 60 м., біг – 1500 м. та штовхання ядра.

В бігу на 60 м.серед юнаків переміг Ланг Дмитро 31група , другим був Роскош Дмитро 31група і третє місце посів Шевчук Артур (12 група).

В бігу 1500 м. переміг Запорожан Артур ЗОШ №2, Андрусик Денис (32 група) посів друге місце і третє місце посів Валюк Ілля ЗОШ ім.О.Маковея.

Серед дівчат , які бігли дистанцію 60 м., другий рік поспіль перемогу здобула Копичинська Оксана, студентка 21 групи, другою прибігла Абрамюк Каміла (15-ФП група), Скакун Анастасія учениця ЗОШ ім.О.Маковея прибігла третьою.

Штовхання ядра серед юнаків виграв Голейчук Іван (ЗОШ ім.О.Маковея), Курієць Олександр (15 група)- другий , Музичка Денис (11група)- третій. Серед дівчат перемогла Дуць Іванна (32 група), Музика Анастасія (ЗОШ ім.О.Маковея)- друге місце, і замкнула трійку призерів Абрамюк Каміла (15-ФП група).

В командному заліку перемогла збірна команда 15 групи -1020 очок, на другій сходинці команда 14 групи -1007 очок і третіми стали студенти 31 групи- 920 очок.

Всі переможці змагань були нагороджені директором коледжу Борисом Павлюком та заступником директора з навчальної роботи Михайлом Сопилюком грамотами та пам'ятними подарунками.