Search

Профорієнтаційні зустрічі

Профорієнтаційні зустрічі

Роби те, до чого народжений

Г.Сковорода

Поміж звуків сирен та повітряних тривог викладачі коледжу Любов Сопівник та Галина Петрів провели профорієнтаційні зустрічі із здобувачами освіти Комунальної установи «Гімназія с. Новосілка»Заліщицької міської ради та Королівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на Борщівщині.

Викладачі коледжу вручили здобувачам освіти дипломи за участь у вікторині з інформатики та продемонстрували профорієнтаційний відеоролик, ознайомили із спеціальностями, які можна здобути у ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України», додатковими робітничими професіями, можливістю продовжити навчання у Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Також було наголошено на перевагах закладу освіти, що потопає у зелені дендропарку, наявності комфортних гуртожитків, їдальні із здоровим харчуванням, бібліотеки із книжковим фондом понад 60 тисяч примірників, вільним доступом до мережі Інтернет, гуртків художньої самодіяльності та спортивних секцій.

Учнів було запрошено на Дні відкритих дверей в коледжі. Дирекціям та педагогічними колективам закладів освіти було висловлено щирі слова вдячності за співпрацю та їх випускників, які зараз є студентами коледжу.

Дорогі випускники, ми чекаємо вас у коледжі та ласкаво просимо до нашої студентської родини!

Любов СОПІВНИК, Галина ПЕТРІВ, викладачі коледжу

: