Search

Науково-практична конференція: Актуальні проблеми розвитку освіти, науки та виробництва в галузі комп'ютерної інженерії

Секційні засідання

Науково-практична конференція: Актуальні проблеми розвитку освіти, науки та виробництва в галузі комп'ютерної інженерії

Однією з секцій конференції «Актуальні проблеми розвитку освіти, науки та виробництва» проходила під напрямом «Комп'ютерні науки». Керівництво секційним засіданням здійснював голова циклової комісії комп'ютерно-інженерних дисциплін Іван Зубик.

На секційних засіданнях було представлено дев'ять тем, кожна з яких супроводжувався виступами студентів 41 групи. Теми виступів відзначалися актуальністю та практичною спрямованістю, охоплюючи різні аспекти комп'ютерних наук і інженерії.

 

Тема: «Створення сайту для приватної автомайстерні» Виступ на тему: «Переваги створення сайту на базі CMS-системи WordPress»

 • Доповідач: Андрій Мандзюк
 • Керівник дипломного проекту: Тетяна Віталіївна Міщук

Андрій Мандзюк розповів про переваги використання CMS WordPress для створення вебсайтів, зокрема для автомайстерень. Серед головних переваг було виділено простоту управління контентом, широкий вибір тем та плагінів, а також оптимізацію для пошукових систем.

Тема: «Програмна реалізація інформаційного веб-портфоліо для фотографа» Виступ на тему: «Створення онлайн-калькулятора послуг фотографа»

 • Доповідач: Владислав Магеровський
 • Керівник проекту: Артур Михайлович Червоняк

Владислав Магеровський продемонстрував розроблений онлайн-калькулятор, який дозволяє фотографам автоматично розраховувати вартість своїх послуг, враховуючи різні параметри. Такий інструмент значно спрощує взаємодію з клієнтами та підвищує ефективність роботи фотографа.

Тема: «Розробка веб-сайту для салону краси "Атом"» Виступ на тему: «Реєстрація та активація доменного імені сайту»

 • Доповідач: Марія Угринюк
 • Керівник: Артур Михайлович Червоняк

Марія Угринюк зосередила увагу на важливості правильного вибору та реєстрації доменного імені для вебсайтів, що представляють бізнес. Вона детально пояснила процес активації домену та його вплив на SEO-оптимізацію.

Тема: «Інженерне проєктування та реалізація FPV-дрона» Виступ на тему: «Дослідження технологій створення FPV-дронів»

 • Доповідач: Микола Базюк
 • Керівник: Михайло Богданович Пронь

Микола Базюк представив проект FPV-дрона, зосередивши увагу на технічних аспектах його створення. Він також досліджував різні технології, які використовуються у FPV-дронах, що дозволяє отримати високу якість зображення та стабільність польоту.

Тема: «Розробка лабораторного стенду "Система відеоспостереження на базі POE-технології"» Виступ на тему: «Аналіз та застосування технології "POE" при розробці лабораторного стенду»

 • Доповідач: Володимир Мендик
 • Керівник: Артур Михайлович Червоняк

Володимир Мендик представив лабораторний стенд, який використовує POE-технологію для відеоспостереження. Він детально розповів про переваги цієї технології, зокрема про можливість передачі живлення і даних через один кабель.

Тема: «Розробка стерелізатора Сусла в програмі SolidWorks» Виступ на тему: «Принцип роботи та функціонал стерилізатора Сусла»

 • Доповідач: Степан Синільник
 • Керівник: Наталія Ярославівна Сидорчук

Степан Синільник презентував проект стерилізатора сусла, розробленого в програмі SolidWorks. Він описав основні принципи роботи пристрою та його функціонал, підкресливши важливість таких систем у харчовій промисловості.

Тема: «Оптимізація та забезпечення надійності ПІД-регулятора для двигунів постійного струму» Виступ на тему: «Суть оптимізації ПІД-регулятора»

 • Доповідач: Святослав Човган
 • Керівник: Тетяна Віталіївна Міщук

Святослав Човган представив свою роботу з оптимізації ПІД-регулятора для двигунів постійного струму. Він розповів про методи покращення надійності та ефективності регуляторів, що використовуються в електротехніці.

Тема: «Розробка пристрою для управління освітленням з використанням Arduino» Виступ на тему: «Модель налаштування плати для управління освітленням»

 • Доповідач: Іванна Шип
 • Керівник: Тетяна Віталіївна Міщук

Іванна Шип продемонструвала модель пристрою для управління освітленням на базі Arduino. Вона детально пояснила процес налаштування плати та її можливості для автоматизації освітлення в приміщеннях.

Тема: «Проект системи резервного живлення активних вузлів коледжу» Виступ на тему: «Переваги залізофосфатних АКБ та комплектних ДБЖ»

 • Доповідач: Юрій Леонідович Гірчак

Юрій Гірчак розповів про проект системи резервного живлення для активних вузлів коледжу. Він підкреслив переваги використання залізофосфатних акумуляторів та комплектних джерел безперебійного живлення, що забезпечують надійність та тривалість роботи обладнання.

Науково-практична конференція продемонструвала високий рівень підготовки студентів та їхню здатність вирішувати актуальні проблеми в галузі комп'ютерних наук. Кожен з представлених проектів мав практичне значення та міг бути використаний у реальних умовах, що підкреслює важливість подібних заходів для професійного зростання молодих спеціалістів.

Тетяна МІЩУК, викладач технічних дисциплін

: