Search

Обрати мовуДосвід Заліщицького коледжу презентовано на обласному семінарі

 

Досвід Заліщицького коледжу

презентовано на обласному семінарі

18 лютого 2020 року, на базі Борщівського агротехнічного коледжу відбулося засідання методичного об'єднання заступників директорів з навчальної роботи закладів фахової передвищої освіти Тернопільської області на тему «Особливості організації освітнього процесу в умовах переходу до фахової передвищої освіти». Робота була організована у форматі науково-практичного семінару. Його модераторами стали – Cопилюк М.В. голова методичного об'єднання заступників директорів з навчальної роботи та Лещик І. Б. – методист Ради директорів.

Досвід роботи і освітні можливості Борщівського агротехнічного коледжу представили директор Козій Я.В. та заступник директора з навчальної роботи Блозва І.Й. Учасники семінару заслухали доповіді Когут О. І., заступника директора з науково-педагогічної, навчальної роботи та інформаційно-комунікаційних технологій Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на тему «Про особливості проходження підвищення кваліфікації педагогічними працівниками згідно Постанови Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р.», Шайнюка Ю.Ч., заступника директора цього ж інституту з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти на тему «Про організацію і проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання здобутих на основі повної загальної середньої освіти».

Заступник директора з навчальної роботи Чортківського гуманітарного педагогічного коледжу ім. О. БарвінськогоЖара О.В. представила доповідь з досвіду роботи на тему «Методичні засади та практична діяльність з організації підготовки студентів до проходження ЗНО результатів навчання здобутих на основі повної загальної середньої освіти».

Діяльність дирекції Заліщицького коледжу по контролю за ефективністю освітнього процесу та організацією документообігу в навчальній частині презентував Сопилюк М.В.. Заступник директора з навчальної роботи Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя Волошин В.Н. поінформував про необхідність активізації участі в громадських обговореннях пропонованих законодавчих та нормативних актів з питань реформування освітньої діяльності.

Учасники семінару пройшли також тренінг «Психолого-педагогічний супровід діяльності педагога». Представники ІППО відповіли на численні запитання, відбувся обмін думками та досвідом з питань організації освітнього процесу (Ільчук Т.А., Волошин В.Н., Калатало О.В., Сопилюк М.В,, Лещик І.Б., Семенків М.Ю., Козій Я.В.).

Учасники семінару ознайомилися з матеріально-технічною базою коледжу та досвідом роботи його викладачів.

М.В. Сопилюк, голова обласного методичного

об'єднання заступників директорів з навчальної

роботи закладів фахової передвищої освіти

: