Social-menu

ГУРТОК «РОБОТОТЕХНІКА» – ПЕРЕМОЖЕЦЬ XIV «ФЕСТИВАЛЮ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКИ – 2025»!

ГУРТОК «РОБОТОТЕХНІКА» – ПЕРЕМОЖЕЦЬ XIV «ФЕСТИВАЛЮ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКИ – 2025»!

14 травня 2025 року відбулося фінальне засідання ХІV «Фестивалю студентської науки - 2025», приуроченого до 127-річчя Національного університету біоресурсів і природокористування України та Дня науки – визначення кращих студентських наукових гуртків.

У засіданні взяли участь 119 учасників, зокрема представники 26 кращих студентських наукових гуртків.

Зустріч проходила шляхом презентацій інформації про діяльність та здобутки студентських наукових гуртків.

На фінальному етапі оцінювання гуртків здійснювала комісія у складі представників ради молодих вчених університету. Членами комісії була відзначена актуальність та ефективність у проведенні наукових досліджень, участь та результативність у науково-технічних заходах, зокрема всеукраїнських та міжнародних наукових конкурсах та конференціях, публікаційна активність студентів, особливої уваги заслуговує зацікавленість студентів у науковій роботі.

За результатами засідання ХІV «Фестивалю студентської науки -2025» були визначені переможці, серед яких І місце виборов гурток «Робототехніка», який об'єднує найкращі інноваційні ідеї молодих науковців.

Під керівництвом Проня Михайла Богдановича, гуртківці продемонстрували високий рівень підготовки, технічну майстерність та креативний підхід до вирішення сучасних інженерних завдань. Особливу роль у підготовці команди відіграла староста гуртка – Людкевич Надія Русланівна, студентка 31 групи спеціальності «Комп'ютерна інженерія», яка зуміла ефективно організувати роботу команди та представити проєкт на високому рівні.

Цьогоріч учасники гуртка презентували розробки автономних мобільних роботів з елементами штучного інтелекту, які можуть самостійно орієнтуватися у просторі та виконувати низку побутових і технічних завдань. Розробка викликала великий інтерес серед журі та глядачів завдяки поєднанню високотехнологічних рішень і практичного застосування.

Ця перемога стала результатом системної праці, технічної ерудиції та справжнього командного духу. Це не лише свідчення наполегливої праці, але й підтвердження важливості розвитку інженерної творчості серед студентства.

Бажаємо подальших наукових звершень, нових ідей та натхнення для втілення сміливих технічних рішень!

Ольга ГАЛАЙДІДА,

заступник директора з навчальної роботи

: