Social-menu

Засідання методичної ради коледжу

Засідання методичної ради коледжу

10 квітня 2025 року проведено чергове засідання методичної ради коледжу за участю заступників директора з навчальної та виховної роботи, завідувачів відділень, голів циклових комісій, викладачів, представників навчально-методичного кабінету та юрисконсульта.

Порядок денний:

  1. Підготовка навчально-методичного забезпечення для проведення семестрових екзаменів та атестації випускників.
  2. Якість викладання фахових дисциплін та розвиток матеріально-технічної бази спеціальності 071 «Облік і оподаткування».
  3. Організація науково-практичної конференції за результатами НДР.
  4. Розгляд освітніх та освітньо-професійних програм і навчальних планів для вступників 2025 року.
  5. Схвалення переліку вибіркових дисциплін.
  6. Порядок проходження стажування педагогічними працівниками на профільних підприємствах.
  7. Звіт атестаційної комісії за підсумками атестації у 2025 році.

У ході засідання голови циклових комісій ознайомили присутніх зі станом підготовки до екзаменаційної сесії, освітніх компонентів та навчально-методичних матеріалів.

Руслана Жлуховська, голова циклової комісії фінансово-облікових дисциплін, представила аналіз якості викладання фахових дисциплін спеціальності 071 «Облік і оподаткування», акцентуючи увагу на професійному рівні педагогів, оновленні методичних матеріалів, доступі студентів до електронних ресурсів, участі стейкхолдерів у освітньому процесі та актуальних потреб у матеріально-технічному забезпеченні.

Було ухвалено до розгляду педагогічною радою вибіркові компоненти освітньо-професійних програм для здобувачів фахової передвищої освіти.
Як зазначили доповідачі — Лариса Стрільчук та Роман Андрусик , вибіркові дисципліни надають студентам можливість впливати на зміст власного навчання, обираючи ті предмети, які найбільше відповідають їхнім професійним інтересам, кар'єрним орієнтирам та актуальним потребам ринку праці.

Ольга Галайдіда, заступник директора з навчальної роботи, ознайомила присутніх з нормативною базою щодо стажування викладачів, формами і вимогами до організації такого процесу, а також наголосила на важливості підвищення кваліфікації шляхом практичної взаємодії з підприємствами.

Людмила Атаманчук, завідувач навчально-методичного кабінету, прозвітувала про роботу атестаційної комісії. У 2025 році було атестовано 13 педагогічних працівників, з яких 9-ти присвоєно педагогічне звання «викладач-методист», іншим - присвоєно або підтверджено відповідні кваліфікаційні категорії.

Усі доповіді супроводжувалися жвавим обговоренням, обміном думками та ухваленням важливих рішень щодо вдосконалення освітнього процесу в коледжі.

Інформацію надалаЛюдмила АТАМАНЧУК,

завідувач навчально-методичного кабінету

: