Комплексний кваліфікаційний іспит спеціальності 201 Агрономія
Відповідно до графіку освітнього процесу з 17 по 20 червня 2026 року у ВСП Заліщицький ФК імені Є.Храпливого НУБіП України було проведено кваліфікаційний іспит для майбутніх фахівців спеціальності 201 Агрономія.

Державну кваліфікаційну комісію представляли:
голова комісії: Ростислав СЕНИК – головний агроном ТОВ «Контінентал фармер буковина»;
члени комісії: Роман АНДРУСИК – завідувач технологічним відділенням, викладач дисципліни «Овочівництво»; Олександр ХОЛОДИЛО – викладач дисципліни «Організація і планування діяльності аграрних формувань»; Стефанія ГРИЦИШИН – викладач дисципліни «Плодівництво»; секретар комісії – Галина РОМАНОВИЧ.
Перед тим, як розпочати іспит, до здобувачів освіти з вітальним словом звернулася заступник директора коледжу з навчальної роботи Ольга ГАЛАЙДІДА. Вона висловила свою підтримку студентам, запевнила їх, що кваліфікаційний іспит є шансом продемонструвати свої знання та навички і побажала успіхів у здачі іспиту.
Атмосфера під час державного іспиту була легкою, дружньою, незважаючи на всі хвилювання.




Наполеглива праця здобувачів освіти в коледжі дала успішні результати. Члени державної комісії залишилися задоволені відповідями випускників та відмітили високий рівень знань майбутніх фахівців з агрономії.
Після оголошення результатів, завідувач відділення Роман Андрусик наголосив студентам, що результати іспиту – це нагорода за їх наполегливість і працелюбність, закликав не зупинятися на досягнутому і продовжувати навчання за обраною спеціальністю, окресливши переваги навчання в базовому закладі – Національному університеті біоресурсів і природокористування України.
Дорогі випускники! Нехай вас супроводжує хороший настрій та удача. Не втрачайте мотивації, впевненості в своїх силах та почуття відповідальності. Адже ваше майбутнє – у ваших руках! Бажаємо успіху на останньому щаблі шляху до омріяного диплому!!!
Екзаменаційна комісія