Social-menu

Кваліфікаційний іспит пройдено

Кваліфікаційний іспит пройдено

У період з 17 по 20 червня у ВСП «Заліщицький фаховий коледж ім. Є. Храпливого НУБіП України» відбувся кваліфікаційний іспит для студентів ІІІ курсу економічного відділення спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Цей важливий етап завершення навчання розпочався з вітального слова заступника директора з навчальної роботи коледжу Ольги Галайдіди.

Ольга Василівна побажала випускникам упевненості, зосередженості та гідно продемонструвати рівень знань, здобутих протягом років навчання.

Комплексний кваліфікаційний іспит проводився в очному форматі. Студенти складали його безпосередньо в аудиторіях коледжу з дотриманням усіх вимог академічної доброчесності. Такий підхід забезпечив належну організацію освітнього процесу та створив умови для об'єктивного оцінювання результатів навчання.

Письмовий іспит відбувався відповідно до вимог освітньо-професійної програми та охоплював ключові теми спеціальності. Студенти мали можливість продемонструвати ґрунтовні знання фахових дисциплін, уміння аналізувати інформацію та застосовувати набуті компетентності на практиці.

Оцінювання робіт здійснювала екзаменаційна комісія у складі: голови комісії Світлани Яросевич — головного бухгалтера ВАТ «Тернопільобленерго» Заліщицького району електромереж; членів комісії Ольги Савірко — викладача дисципліни «Фінансовий облік» та Руслани Жлуховської —викладача дисципліни «Облік і звітність у бюджетних установах». Обов'язки секретаря комісії виконувала Ліля Житовецька.

Усі роботи були перевірені та оцінені об'єктивно й неупереджено відповідно до встановлених критеріїв.

Комплексний кваліфікаційний іспит став підсумком багаторічної праці студентів і викладачів. Щиро вітаємо випускників із успішним подоланням цього важливого етапу! Бажаємо впевненості у професійному становленні, нових досягнень, натхнення та успіхів на життєвому шляху.

Інформацію надали викладачі фінансово-облікових дисциплін

Руслана ЖЛУХОВСЬКА,

Ольга САВІРКО

: