Засідання методичної ради коледжу

Проведено чергове засідання методичної ради коледжу.
Голови циклових комісій Ірина Башта, Ольга Киверига, Іван Зубик, Алла Радик та завідувачка економічним відділенням Лариса Стрільчук інформували присутніх про підготовку навчально-методичного забезпечення для проведення семестрових екзаменів та атестації випускників. Було відзначено успішне виконання цієї підготовки та готовність до проведення заліково-екзаменаційної сесії.

Ігор Дудяк , завідувач навчально-виробничої практики, інформував про підготовку до проведення науково-практичної конференції за результатами НДР. Повідомлено, що конференція на тему: «Розвиток творчого потенціалу студентів коледжу в процесі науково-дослідної та пошукової діяльності»
відбудеться 7 травня 2026 року . У виступі були перелічені тематичні напрями роботи конференції. Увага була надана інформаційному повідомленню про конференцію, організаційно-технічному забезпеченню та підготовці збірника за результатами конференції.
За поданням завідувачів відділень Романа Андрусика (технологічного) та Лариси Стрільчук (економічного) було розглянуто освітні та освітньо-професійні програми, навчальні плани зі спеціальностей для вступників 2026 року.
Завідувачі відділень представили також до схвалення перелік вибіркових дисциплін для вступників 2026 року. Дане питання попередньо обговорювалось на засіданнях робочих груп по спеціальностях. При формуванні переліку вибіркових дисциплін були враховані пропозиції стейкхолдерів, роботодавців, які взяли участь у засіданнях робочих груп.


Директор коледжу Борис Павлюк та заступник директора з навчальної роботи Ольга Галайдіда взяли активну участь в обговоренні питань порядку денного, вносячи пропозиції, які сприятимуть підвищенню ефективності діяльності навчального закладу.
З обговорюваних питань були прийняті відповідні рішення.
Юрій ВІЙТИК